Rada Użytkowników

Skład Rady Użytkowników i zakres jej działalności określa Regulamin Rady Użytkowników zatwierdzony przez Radę Założycielską MSK BIAMAN dnia 03.03.1997 r. W szczególności Rada Użytkowników MSK BIAMAN nadzoruje działalność merytoryczną CKSR i dba o właściwe wykonywanie nałożonych na nie zadań, zgodnych z założeniami zawartymi w Porozumieniu Środowiskowym z dnia 20.12.1994 r.

Rada użytkowników MSK BIAMAN w kadencji 2022-2026:

Przewodniczący Rady

• prof. dr hab. Jan Marek Wójcik – Instytut Biologii Ssaków PAN w Białowieży

Zastępca przewodniczącego

• mgr inż. Wojciech Konopacki – Politechnika Białostocka

Sekretarz Rady

• mgr inż. Jarosław Ogonowski – Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

Członkowie Rady

• dr hab. inż. Andrzej Kazberuk, prof. PB – Politechnika Białostocka
  • mgr inż. Wojciech Pilichowski – Uniwersytet w Białymstoku
  • mgr inż. Michał Sidoruk – Uniwersytet w Białymstoku
  • mgr Konrad Raczkowski – Uniwersytet Medyczny w Białymstoku